DOPRAVA ZDARMA platí pro všechny objednávky nad 500 Kč. Akce platí pouze do 17.11.2019.

Golden Nature - Prémiové doplňky stravy

 

V dnešním blogu si představíme prémiovou značku doplňků stravy Golden Nature a podrobně si rozebereme doplňky stravy jako takové.

Obliba doplňků stravy či jiných bylinek neustále roste a není se čemu divit. Léčivé byliny byly známy před více jak tisíci lety a jejich přírodní sílu a účinky objevovali již staří Egypťané. Moderní medicína se také opírá o poznatky z léčivých rostlin, koneckonců i léky jsou vyráběny právě z aktivních složek obsažených v léčivých bylinách.

 

Přírodní produkty jsou vhodnou volbou pro každého, kdo chce pečovat o své zdraví a dodat organismus potřebné vitamíny, minerály a další aktivní látky, které pomáhají udržovat organismus v kondici a předcházet všelijakým onemocněním, jelikož PREVENCE onemocnění, je nejlepší možné řešení.

 

Jak vybrat kvalitní doplňky stravy??

Na českém trhu se objevuje opravdu velké množství firem a značek doplňků stravy, a tak někdy bývá velice komplikované najít ten správný. Pří nákupu doplňků stravy vždy vybírejte přírodní produkty pouze od ověřených dodavatelů a výrobců. Každý z těchto dodavatelů by Vám měl být schopen dodat certifikát o kvalitě a jasném původu produktu/suroviny, ideálně s deklarací aktivních složek v přípravku. Pří výběru je také nutné rozlišovat typ suroviny a způsob jejího zpracování. 

Suroviny pak můžeme rozdělit na:

 

1)      Namletou rostlinu

2)      Širokospektrální extrakt

3)      Standardizovaný extrakt

 

Z výběru těchto typů surovin jednoznačně doporučujeme Standardizovaný extrakt, jelikož u každého doplňků stravy tohoto typu je přesně deklarované množství účinných složek a výsledný efekt bývá nejsilnější.

Naopak nedoporučujeme vybírat pouze namleté rostliny v lékové formě kapslí nebo tobolek, protože výsledný efekt bude slabý. Když už vybírat namleté rostliny, tak ve formě prášků, kde je několikanásobně větší dávkování.

Dalším důležitým aspektem je obsah suroviny v kapsli, zde platí jednoduché pravidlo – čím více tím lépe.

 

Prémiová značka doplňků stravy Golden Nature

 

Konečně se dostáváme k představení prémiové značky doplňků stravy Golden Nature. Tato značka vznikla v průběhu roku 2018 a to na základě poptávky zákazníku na opravdu kvalitní přírodní produkty, kterých je u nás poměrně málo.

Suroviny v našich doplňcích stravy odebíráme pouze od ověřených dodavatelů z různých koutů světa, aby každá bylina pocházela ze svého přirozeného prostředí a měla vysoký obsah aktívních látek.

 

přírodních produktech řady Golden Nature najdete pouze kvalitní suroviny, podložené certifikáty, nejčastěji ve formě standardizovaných extraktů s deklarovaným obsahem aktivních složek. Každou surovinu namátkově testujeme, abychom se ujistili, že našim zákazníkům můžeme dopřát opravdu jen to nejlepší. Do kapslí dáváme velké množství surovin, tak aby byl výsledný efekt co nejsilnější.  Za kvalitou našich produktů si stojíme a pevně věříme, že ji ocení každý, kdo produkty vyzkouší.

Proč je Golden Nature značka prémiová??

 

  • Vysoký obsah aktivních složek v kapslích
  • Kvalitní suroviny s doložitelnými certifikáty
  • Deklarované množství aktivních látek v každém produktu
  • Přijatelná cena
  • Výhodné akční balení 2+1 zdarma

 

 

V řadě Golden Nature aktuálně naleznete produkty:

 

 

Kompletní nabídku produktů Golden Nature najdete ZDE:

 

 

 

Blog

Kolagen, jak vybrat ten správný??

Kolagen patří mezi základní stavební složku pojivových tkání a jedná se o extracelulární ve vodě nerozpustnou bílkovinu. Tato významná bílkovina tvoří téměř 30 % všech proteinů obsažených v našem těle. V kůži se kolagen vyskytuje až ze 70 % a celkově tvoří přibližně 10 % celkové hmotnosti lidského těla. Kolagen jako bílkovina se liší spektrem aminokyselin od hovězího, kuřecího masa, případně jiných mléčných bílkovin a zejména v obsahu základních aminokyselin. 

07.11.2019


Kotvičník zemní, životabudič nejen pro muže

Kotvičník zemní pro někoho znám spíše pod latinským názvem Tribulus terrestris je celosvětově známá a velice oblíbená rostlina. Kotvičník zemní je nejčastěji spojován se zvyšováním hladiny testosteronu u mužů, ovšem působení této zázračné byliny je daleko rozsáhlejší a umí mnohem více. Dnes si dopodrobna rozebereme Kotvičník zemní a jeho blahodárné účinky na organismus, které ocení nejen muži, jak je nejčastěji zmiňováno, ale u ženy.

18.09.2019


Hořčíkový olej a jeho využití??

V dnešní blogu si podrobně rozebereme Hořčík a jeho význam v organismu a podíváme se na poměrně novodobí přírodní přípravek, kterým je z Hořčíku získávaný Hořčíkový olej. Hořčíkový olej může být vhodnou lékovou formou a způsobem jak dostat do organismu tak potřebný hořčík, pokud například neradi polykáte kapsle, případně nemůžete z nějakého důvodu užívat Hořčík vnitřně..

05.09.2019Všechny články


Nejprodávanější

https://www.zivefirmy.cz/dopln-vitamin_f1649480?q=doplnvitamin&loc=cr%7C0

Provozovatel webu, Doplň Vitamín s.r.o, se sídlem Roháčova 145/14, Praha 3, 130 00, IČ: 04693787, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím